Školní tašky a batohy pro deti

Kategorie
 
 
 
 
 

Školní tašky a batohy pro deti

Školní tašky a batohy pro deti

Ať už se do školy chystáte nakupovat poprvé nebo jsou školní nákupy ve vaší domácnosti již naprostou samozřejmostí, určitě uznáte, že mezi jednu z nejpodstatnějších komodit patří školní tašky nebo batohy. Vybrat je při tom není vůbec jednoduchou záležitostí a je třeba přelouskat se celým kvantem výrobců, designů a samozřejmě i preferencemi vašeho školáka, kterému bude dělat školní taška společnost během celého roku.

Ačkoliv to nemusí být zřejmé, je důležité při výběru školní tašky zapojit i dítě - design tašky může být pro vás druhořadý, pro dítě je však na prvním místě. Pokud se do školy chystáte poprvé, možná vaše dítě potěší taška s designem jeho oblíbených pohádkových či filmových hrdinů. Design může zároveň na malé školáky působit pobídka a bude je pomalu postrkovat k tomu těšit se do školy a připravovat se svědomitě každý den. Starší žáci jistě ocení nadčasový design školních batohů, který bude dokonale ladit s jejich stylem, který právě vyznávají a je u nich na prvním místě. Na našich stránkách objevíte širokou nabídku, která rozhodně potěší malé i velké a bude náročné vybrat si z ní jen jeden kousek. Věříme však, že to zvládnete.

Na druhé straně však nelze při výběru zanedbat jako stavbu batohu, která zas podstatně ovlivňuje fyziologii dítěte. Při nošení těžkých školních potřeb a knih je důležitá správná výztuž školní tašky či batohu, která bude minimalizovat dopad váhy školních potřeb na páteř a celkový opěrný aparát dítěte. Rovněž se snažíme vybírat i kvalitní materiály, které vás ani vašich školáků nezradí uprostřed školního roku a věrně s vámi prožijí nejeden školní rok dokud se nerozhodnete, že je čas na změnu.

Školní taška nebo batoh je investice, která je potřebná. Nezáleží jen na tom jak vypadá, přestože se nesnažíme říci, že tento aspekt není důležitý. Záleží však i na celkové konstrukci a provedení a proto na našich stránkách prezentujeme produkty, které vás nezklamou v žádném ohledu.

Školní tašky pro prvňáčky

Výběr první školní tašky je radost a událost v životě prvňáčka. Při výběru tašky jinak třeba postupovat pro prvňáčka a jinak pro dítě na druhém stupni. Pro mladší děti je vhodná vyztužená a ergonomicky tvarovaná taška, která jim nedeformuje záda, ale naopak přispívá ke správnému držení těla. U nás dostanete přesné informace o rozměrech tašek a batohů aby taška rozměrově "sedla" vzhledem k fyzické dispozice dietu - aby nebyla příliš malá ani velká a těžká.

 
 
 

Osobný odber

Osobný odběr

v kamenné prodejně

Tovar skladom

Zboží skladem

u vás do 48 hodín

Doprava zdarma

Doprava zdarma

při nákupu nad 119 eur

Odborné poradenstvo

Odborné poradenství

rádi vám poradíme

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze